Технічна підтримка: (056)-731-99-11, (067)-731-99-11, (073)-731-99-11, (050)-450-39-11

  Налаштування поштової скриньки в Outlook Express


  Після встановлення MS Windows, в разі, якщо компонента Outlook Express була обрана до установки, щоб запустити майстер підключень необхідно клікнути на іконку «Microsoft Outlook Express».

  Запускається майстер підключень Outlook Express. У вікні майстра натиснути кнопку «Next» (Далі). У наступному вікні ввести ім'я користувача, яке буде використовуватися в якості Вашого підпису.


  Натиснути кнопку «Next» (Далі). У наступному вікні ввести назву поштової скриньки.

  В наступному вікні необхідно вибрати тип сервера вхідної пошти («My incoming mail server is a ...») яку використовує сервер, що працює по протоколу POP3 або IMAP4. Також слід ввести імена серверів вхідної («Incoming mail») та вихідної («Outgoing mail») пошти. Сервер вхідної пошти - pop3.apex.dp.ua, сервер вихідної пошти - smtp.apex.dp.ua.

  Далі слід ввести ім'я користувача («Account name») і, за бажанням, пароль («Password») для Вашої поштової скриньки. Зазвичай ім'я користувача - це назва поштової скриньки, наприклад, для поштової скриньки виду ivan@email.dp.ua ім'я користувача - ivan.


  В наступному вікні для підтвердження введених даних необхідно натиснути кнопку «Finish» (Завершити).

  Створення облікового запису:

  Відкрити Outlook Express, вибрати пункт «Tools» (Сервіс), де у випадаючому меню вибрати пункт «Accounts» (Облікові записи).

  У вікні перейти на вкладку «Mail» (Пошта).

  Далі необхідно натиснути на кнопку «Add» (Додати), де в меню вибрати пункт «Mail» (Пошта).

  Далі слідувати Майстру підключень, як це описано вище.

  Редагування існуючого облікового запису:

  Відкрити Outlook Express, вибрати пункт «Tools» (Сервіс), де у випадаючому меню вибрати пункт «Accounts» (Облікові записи), в розпочатому вікні перейти на вкладку «Mail» (Пошта).

  Обрати потрібний обліковий запис зі списку, і виділити її натисканням лівої кнопки миші, після чого натиснути кнопку «Properties» (Властивості).

  У вікні описуються властивості облікового запису. На вкладці «General» (Загальні) - назва облікового запису, а також ім'я та адресу електронної пошти власника, використовувані в якості підпису в поштовому повідомленні.

  На вкладці «Servers» (Сервери) - сервер вхідної та вихідної пошти, а також ім'я користувача та пароль, необхідні для ідентифікації користувача під час забору пошти з сервера.  Якщо Вам не вдалося налаштувати поштову програму, зверніться до цілодобової служби підтримки за телефонами: (056)-731-99-11, (067)-731-99-11, (073)-731-99-11, (050)-450-39-11.  Повернутися на головну, або до попереднього пункту